Los naszych własnych dzieci,każdego dziecka bez wyjątku, jest ściśle i nierozerwalnie spleciony z losem wszystkich dzieci. Pomyślność naszym dzieciom możemy zapewnić jedynie wówczas, gdy zapewnimy pomyślność cudzym dzieciom. Ale troska o cudze dzieci nie wynika jedynie ze względów praktycznych - troska ta jest po prostu słuszna. Lilian G. Katz Talks with Teachers of Young Children 1994
Blog > Komentarze do wpisu
Nowe ślady w sprawie dwulatka znalezionego w stawie

Na odzieży chłopca udało się znaleźć i zabezpieczyć ślady, które nie pochodzą od niego - dowiaduje się RMF FM. Prokuraturze udało się też wstępnie ustalić gdzie kupowano jego ubranie - donosi stacja.

Część ubrań chłopca została kupiona w Polsce, część w Czechach i najprawdopodobniej za niektóre z nich zapłacono kartą kredytową - informuje RMF.

Policjanci cały czas sprawdzają również rodziny, które powinny mieć dwuletnich chłopców. Jest to utrudnione, bo nie wszystkich udaje się zastać w domach.

Zaraz po opublikowaniu zdjęć chłopca rozdzwoniły się telefony na policji. Jednak dotychczas żadna z przekazanych informacji nie doprowadziła do identyfikacji chłopca i jego opiekunów. Prokuratura zakłada, że to właśnie opiekunowie odpowiadają za śmierć dziecka. Przemawia za tym fakt, że nikt nie zgłosił zaginięcia.

19 marca ciało około półtorarocznego dziecka znalazło w stawie dwóch chłopców.

Sekcja zwłok pozwoliła ustalić przyczynę śmierci chłopca. Dziecko zmarło w wyniku urazu jamy brzusznej, spowodowanego pęknięciem jelita cienkiego, skutkiem czego nastąpiło zapalenie otrzewnej.

Wszystkie osoby, które mogą coś wnieść do śledztwa, proszone są o kontakt z cieszyńskimi policjantami pod numerem telefonu 33 851 62 55 lub z najbliższą jednostką policji, pod numerami 997 i 112.
Źródło: Policyjni.pl

czwartek, 24 czerwca 2010, renata.p.1975

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Popieram Internet Bez Chamstwa


E-mail :
renatapardo@gazeta.pl